Size bir telefon kadar yakınız
0212 438 15 38
Dil Seçin
tr

Elektrostatik Filtre

25.02.2022
90 görüntülenme
Elektrostatik Filtre

Elektrostatik filtre, elektrostatik hızlandırma prensibini kullanarak havadaki koku, is, duman, yağ, toz gibi partikülleri elimine ederek, işletmelerin dışarıya saldıkları kirli, kötü kokulu ve yağlı havayı arındırır. Elektrostatik hızlandırma yönteminde, hava, bir fan ile çekilerek yıkanabilir metal ön-filtreye sokulur ve böylelikle büyük partiküllerden arındırılır.

Elektrostatik Filtre

Elektrostatik Filtreye yapışan parçacıklar, uygun zamanda temizlenir yeniden yerine takılır. Cihaz üzerinde bulunan yağ musluklarına drenaj bağlanır, biriken yağ da bu musluklardan atılır. Bacasız davlumbaz olarak da bilinen bu cihazlarla , normal bir mutfakta olan davlumbaz , kanal, emiş fanı ve baca sıralamasını devrimci bir şekilde değiştirmeye adayız.

Normal mutfakta kirli mutfak havası herhangi bir işlemden geçirilmeden, içindeki zehirli kimyasal atık gazlar, yağ, koku, is ve duman olarak işlem görmeden dışarı atılmaktadır.

Bu durum çevre sakinlerini rahatsız etmekte, emme fanı ve kullanılan filtreler bir çırpıda dolarak bakım ve sarf maliyetlerini arttırmakta, hava kanallarında biriken yağ ve kurum tortusu yangın riskini yüksek seviyelere taşımaktadır.

Elektrostatik Filtre Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Kafelerde, lokantalarda, otellerde, yemekhanelerde, işletmelerde ve restoran gibi yemek kokuları ve doğalgaz gibi yakıt kokuları bulunan tüm bina ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Filtreli havalandırma sistemleri insan sağlığı ve temiz hava solunumu ve de en önemlisi rahat çalışma ortamları için büyük öneme sahip olduğunu da belirtelim.

Elektrostatik Filtre Fiyatları

İleri teknolojik ürünleri ucuza mal ederek, kaliteli hizmet sunmaktayız. Uzman ekibimiz ile hızlı kurulum yaparak, en sağlam ve en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Ücretsiz keşif, proje çizimi ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Fiyatlandırma kurulum yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Kurulum, montaj, tesisat ve ürünlerimiz ile elektrostatik baca filtre sistemi fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Fiyatlandırma kurulum yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Kurulum, montaj, tesisat ve ürünlerimiz ile elektrostatik filtre fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.