Size bir telefon kadar yakınız
0212 438 15 38
Dil Seçin
tr

Hücreli Fan Sistemleri

25.02.2022
87 görüntülenme
Hücreli Fan Sistemleri

Hücreli Fan Sistemleri, elektrostatik hızlandırma prensibini kullanarak havadaki koku, is, duman, ya­ğ, toz gibi partikülleri elimine ederek, işletmelerin dışarıya saldıkları kirli, kötü kokulu ve ya­ğlı havayı arındırır. Elektrostatik hızlandırma yönteminde, hava, bir fan ile çekilerek yıkanabilir metal ön-filtreye sokulur ve böylelikle büyük partiküllerden arındırır.

Hücreli Fan Sistemleri

Yağ, Toz, Duman, İs ve Koku gibi maddelerin Elektro Statik Sistem ile çekilip, filtre edilerek baca kurulumuna gerek kalmadan %100 yok edilmesini sağlayan sistemdir. Statik Filtre çökelme bir akan gaz ince partikülleri fan sistemleri etmek için Son derece etkin bir yoldur. Elektrostatik Filtreler (ESP) anlamlıdır çünkü elektrostatik Filtreleme boyunca düşük basınç düşümü, akış hızı düşürmeden Havayı geniş hacimli olarak işleyebilir.

Hücreli Fan Sistemleri Avantajları Nelerdir ?

  • Hücreli Fan sistemleri için Kat Maliklerinden onay almanıza gerek yoktur,
  • Bina dışına Baca kurmanıza gerek yoktur,
  • Baca temizliği ile uğraşmanıza gerek yoktur,
  •  Başka bir yere taşınmanız durumunda, kolayca taşıyabilirsiniz,
  •  Yangın Risklerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Hücreli Fan Sistemleri Nerelerde Kullanılır ?

Endüstrinin Her Alanında, Gıda Üretimi Yapan Yerlerde , Kimya ve Laboratuvar, Tütün ürünlerinin çıkardığı dumanlardan ortamı arındırılmak istenildiği her yerde kullanılabilir.

Hücreli Fan Sistemleri Fiyat

Hücreli Fan Sistemleri fiyat yüzlerce özellik ve ekipman gerektiren sistemler bütünüdür. İhtiyaç duyulan alanın, m³ ölçüleri, ihtiyaç duyulan alanda hangi ürün üretilecek ve hangi partiküllerin emilimi ve arındırılma işlemi gerçekleştirileceği gibi durumlar, hangi özellikli ve ekipmanlı elektro statik filtre sistemine ihtiyacınızın olduğu hesaplanarak belirlenir.